Biz Kimiz?

Bizi daha yakından tanıyın

Ulaşılabilirliğin bu kadar kolay olduğu günümüz dünyasında, bizler deneyimli ekibimizin sunduğu hizmetlerden neden kendi şehrimiz olan Edirne de yararlanamıyor diye düşünüp, saç ekimi operasyonlarını Edirne üzerinden bütün Trakya’ya taşıma arzusuyla yola çıktık.

Neden Edirne?

Sizinle gönül bağı kurmak istiyoruz

Edirne’nin, “Avrupa’ya açılan kapı” olması ve Avrupa’dan gelenler için Türkiye’deki ilk durak olması gibi, stratejik önemlerinin farkındayız. Bu amaçla Edirne’ye de bir yenilik getirerek, hem şehirimizin ticari ve turistik değerini arttırmaya yardımcı olmak, hem de şeffaf çalışma prensibimizle sizinle bir gönül bağı kurmak istiyoruz.

Edirne’de gerçekleştireceğimiz kişiye özel saç ekimi operasyonları ile sizi, özlemini çektiğiniz görünümüze kavuşturmak için yola çıkmış bulunmaktayız.

Saç ekimi operasyonlarının yanı sıra, sakal ekimi, kaş ekimi, PRP tedavisi, Mezoterapi tedavisi, ve halihazırdaki saçlarınızı korumaya yönelik tedaviler de hizmetlerimiz arasında mevcuttur.

10 +

Yıl Deneyim

1000 +

Başarılı İşlem

7 +

Hizmet verdiğimiz ülkeler

100 %

Hasta Memnuniyeti

Gelin

Saçlı bir başlangıç diyelim

Sizin için hangi tedavinin işlevsel olduğunu, gelin beraber kararlaştıralım. Bizimle iletişime geçin, sizin için uzmanlarımızla Edirne Merkez’de saç ekim görüşmesi ayarlayalım ve tüm detayları konuşalım.

Bize yazın

Aşağıdaki forma iletişim bilgilerinizi bırakın. Deneyimli uzmanlarımız sizi hemen arasın.

Hakkımızda

Konuşma Başlat
Yardımcı olmamı ister misiniz?
Merhaba,
Edirne Saç Ekim Whatsapp hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim?